HABERLER

02 – 06 ARALIK (11.Hafta) ÖĞRENCİ BİRİMİ ETKİNLİKLERİ


Sevgili öğrencilerimiz,

Aralık ayıyla beraber 11. haftamıza başlamış bulunuyoruz. Sınıf ortamı dışında yürüttüğümüz etkinliklerimize devam ediyoruz.

2 Aralık Pazartesi:

“Crowdfunding Integrated Reading Lesson” etkinliğimiz ile okuma-anlama becerilerinize katkıda bulunacak ve yeni kelimeler öğrenme fırsatı bulacaksınız. Biraz da konuşma pratiği yapacaksınız aynı zamanda. Meral hocanın yapacağı bu etkinliğe katılmak isterseniz saat 14’te, TV Odası 2’ye bekleriz.

crowdfunding Dec2.png

3 Aralık Salı:

“Vocabulary Workshop  6” etkinliğimiz ile 5 yeni kelime üzerinde çalışıyoruz. Bu öğrendiğimiz kelimelerle ilgili Quizlet live uygulaması üzerinden pratik yapıyoruz. Sedef Sezgin hocanın yapacağı bu etkinlik saat 13:45’te TV Odası 2’de. Kaçırmayın.

Quizlet Dec3.png

“The Orville” etkinliğimiz ile diziden bir bölüm seyrediyoruz. Dinleme becerilerinizi geliştiren bu etkinliğimizde aynı zamanda konuşma becerilerinize de katkı sağlıyor. Gürkan Turhan hocanın yapacağı bu etkinlik saat 14:15’te, TV Odası 3’te. Bekleriz.

191203 orville.jpg

4 Aralık Çarşamba:

“İİBF Demo Dersi” etkinliğindeİktisadi ve İdari Bilimleri Fakültesi’nden Doç. Dr. Cumhur Dülger hocamız tarafından demo ders yapılacaktır. Bölümlerinize geçmeden önce fakültenizde derslerin nasıl yürütüldüğü hakkında fikir edinmeniz açısından katılımınız önemlidir. Demo Ders saat 14’te, Konferans Salonu’nda.

DEMO LESSON (1).png