HABERLER

11-15 KASIM (Week 8th) ÖĞRENCİ BİRİMİ ETKİNLİKLERİ


8.haftaya geldik, bildiğiniz üzere önümüzdeki hafta tüm hazırlık programı öğrencilerimizin vize haftası. Çalışmalarınıza devam ediyorsunuz, dileriz emeklerinizin karşılığını alırsınız.  Tüm öğrencilerimize sınavlarında başarılar…

11 Kasım Pazartesi:

“Let’s improvise!” etkinliği ile doğaçlamaya bir giriş yapmaya ne dersiniz? Günlük hayatta karşılaşılan bir kaç sorun üzerine doğaçlamalar yapacağınız bu etkinlik İngilizce olacak. Çağdaş Gündoğdu yönetiminde Saat 2’de TV Room 2’de.

Screen Shot 2019-11-07 at 13.04.20.png

12 Kasım Salı:

“Vocabulary Workshop-5” etkinliği ile kelime dağarcığımızı genişletmeye devam. Öğlen arasında 15-20 dakikalık bir kelime etkinliği için hepimizin vakti var. 13:45’te TV Room 2’de.

 “Barry” Gürkan hoca ile dizi etkinliklerinden biri. Yine farklı bir dizi ve belli bir amaç doğrultusunda seçilmiş bölüm ile speaking ve listening pratiği yapmak isteyenler… her zamanki gibi saat 14:15’te TV Room 2’de.

“Zaman Yönetimi” aslında ESTÜ 101 kapsamında birinci sınıf öğrencilerine verilen derslerden biri ancak ilgilenen öğrencilerimiz öğlen arasında bu etkinliğe katılabilirler. Zamanı etkili kullanma konusunda sıkıntı yaşayan öğrencilerimiz… ne dersiniz? Saat 1’de YDYO Konferans Salonunda. 

quizlet.pngScreen Shot 2019-11-07 at 17.57.20.png

13 Kasım Çarşamba:

“Recycled Orchestra” etkinliğinde ilginç bir konu üzerine okuma yapıp bir video izleyeceğiz. Guessing Vocabulary, referring expressions, comprehension questions ile okuma becerilerimizi geliştirmeye çalışacağız. A ve B kurları için bu sefer. Meral hoca yönetiminde. TV Room 3’te saat 2’de.

RECYCLED ORCHESTRA.png

“Le Français avec des jeux et des activités” etkinliğinde Neşenur hoca çeşitli kutu oyunlarıyla D kurunda olan Fransızca öğrencileri ile dilbilgisi ve kelime tekrarı yapacak. Katılmak isterseniz saat 2’de TV Room 2’de bulunmanız yeterli.Document-page-001 (3).jpg

15 Kasım Cuma:

“Coffee Chats” yapalım mı? Evet cuma günü ve evet haftanın en yorgun olduğunuz günü belkide ama ufak bir speaking pratiği de fena olmaz hani? Meral hoca yönetiminde. İsterseniz biz saat 2’de TV Room 2’de olacağız.speakıng Skills_.png