HABERLER

04 – 08 KASIM (7th Week) ÖĞRENCİ BİRİMİ ETKİNLİKLERİ


7. haftamızla kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu hafta geleneksel hale getirdiğimiz Poster Sharing Day etkinliğimizin ikincisini gerçekleştireceğiz, heyecanlıyız. Diğer etkinliklerimizle de yeni haftamıza hazırız. Bakalım bizi bu hafta hangi etkinlikler bekliyor?

04 Kasım Pazartesi:

“Eating Disorders” etkinliği ile hem yeme bozuklukları üzerine yeni bir şeyler öğreneceğiz, hem de konuşma, okuma ve dinleme becerilerimizi geliştirecek etkinlikler yapacağız. Öğreneceğimiz yeni kelimeler de cabası.  Saat 2’de TV Room 2’de buluşalım.

An integrated course on _Eating Disorders_.png

05 Kasım Salı:

Gürkan hoca bu kez Lost dizisinden bir bölüm için hazırlıklarını yaptı. Düzenli yapılan dinleme etkinlikleri sizin dinleme-anlama becerisine büyük katkı sağlar. Bu fırsatı kaçırmayın. Saat 14:15’te TV Room 2’de.

Screen Shot 2019-11-02 at 10.00.49.png

06 Kasım Çarşamba:

“Poster Sharing Day-2” etkinliğimiz ile karşınızdayız. Okulumuz bünyesindeki İngilizce, Almanca, Fransızca ve Rusça hazırlık öğrencilerimizin bu dillerin konuşulduğu ülkeleri, şehirleri ya da eyaletleri kendi hazırladıkları posterlerle, küçük gösterilerle size tanıtacakları etkinliğimizi kaçırmayın.  Ayrıca etkinlik kapsamında “Poster Hunt” adlı bir yarışmamız olacak. Sunulan ülkeler hakkında soruların olduğu kağıtları Poster Sharin Day masasından alın, posterleri dolaşın, inceleyin, sorular sorun ve cevapları tamamladıktan sonra kırmızı kutuya atın. Yapılacak çekilişte hediye kazanma şansınız olsun. Saat 14’te Fuaye Alanı’na bekleriz.

1 (2).png

08 Kasım Cuma:

“Russian Speaking Club-2” etkinliği ile Rusça hazırlık programı öğrencilerimize dil pratiği yapma şansı tanıyoruz. Saat 14’te, TV Odası 2’de… Bekleriz…

“Grammar Workshop 3: Test Yourself” etkinliği ile öğrendiğimiz dil bilgisi konularının pratiğini yapma şansı elde edeceksiniz. Kahoot uygulaması üzerinden hem eğlenerek, hem de öğrenerek dil becerilerinizi geliştirmek için saat 13:45’te TV Odası 3’e bekleriz. Etkinliğimiz A ve B kurları içindir.

“Grammar Auction-2” etkinliği ise C ve D kurları için hazırlanmıştır. Şimdiye kadar öğrendiğiniz konuları bir kez daha bu etkinlikle tekrar etmek isterseniz cuma günü saat 14:00’de Etkinlik Odası A007’ye bekleriz.

Copy of timing is everything (3).png