HABERLER

28 EKİM – 1 KASIM (Week 6) ÖĞRENCİ BİRİMİ ETKİNLİKLERİ


29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.

29_Ekim_2016_mailing

Altıncı haftamıza girdik. 28 ve 29 Ekim tarihlerinde derslerimiz yok. İki günlük tatilimizin ardından etkinliklerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Çalışmalarımıza ara vermeden düzenli ve istikrarlı şekilde devam etmek önemli. 

30 Ekim Çarşamba:

“Adam Ruins Everything” etkinliği ile bir bölüm izliyoruz. Üzerine çeşitli etkinlikler yaparak dil becerilerimize katkı sağlıyoruz. Hem öğretici, hem eğlenceli olan bu etkinliğe katılmak için 14:15’te TV Odası 2’ye bekleriz.

Screen Shot 2019-10-24 at 10.36.03.png

31 Ekim Perşembe:

“Vocabulary Workshop 3” etkinliği ile kelime becerilerimizi geliştiriyoruz. Her etkinlikte 5 yeni kelime bizleri bekliyor. Ne kadar çok kelime, o kadar çok bilgi… 20-25 dakika süren bu etkinlik için 13:45’te TV Odası 2’ye bekleriz.

31 Oct Quizlet

1 Kasım Cuma:

“Russian Speaking Club” etkinliği ile Rusça hazırlık eğitimi alan öğrencilerimize konuşma pratiklerini geliştirebilecekleri bir fırsat sunuyoruz. Saat 14’te, TV Odası 2’de. Bekleriz.

“Grammar Workshop – 2: Test Yourself” etkinliği ile A ve B seviyelerindeki öğrencilerimize öğrendikleri dil bilgisi konularını tekrar etme şansı sunuyoruz. Kahoot uygulamasıyla soruları cevaplayarak kendimizi sınıyoruz. Saat 13:45’te TV Odası 3’te. Etkinlik süresi maksimum 45 dakikadır.

“Havacılıkta İngilizce’nin Önemi” adlı etkinlik Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi’nin düzenlediği sektörden temsilcilerin ve fakülteden hocaların katılımıyla bilgilendirici bir etkinliktir. İlgili fakülte öğrencilerimizin katılımı önemlidir. Saat 14’te, Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi, Doç. Dr. Mustafa Öç Salonu’nda. Kaçırmayın.