Etkinlikler, HABERLER

14-18 EKİM (4th Week) ÖĞRENCİ BİRİMİ ETKİNLİKLERİ


Yeni bir haftaya daha başlıyoruz. Hem bilgilendirici fakülte toplantılarına hem de dil becerilerinizi geliştirmenize katkı sağlayacak etkinliklerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu hafta bizleri hangi etkinlikler bekliyor, bir göz atalım:

14 Ekim Pazartesi:

“Quizlet Vocabulary Workshop 2” etkinliği ile kelime pratiği yapıyoruz. Her etkinlikte 5 yeni kelime öğreniyoruz, hemen sonrasında pekiştirmek için quizlet uygulamasında pratiğini yapıyoruz. Kelime becerilerinizi geliştirecek bu etkinlik için 13:45’te TV Odası 2’ye gelin. Geçen hafta Yonca hoca yapmıştı etkinliği, bu hafta ise Sedef hoca yapacak.

 

15 Ekim Salı: 

“The Good Place | Everything’s Fine” etkinliği ile diziden bir bölüm izliyoruz, ardından izlediğimiz bölümle ilgili konuşma becerilerimizi geliştirecek aktiviteler yapıyoruz. Gürkan hoca ile hem dinleme hem konuşma becerilerinizi geliştirecek bu etkinlik için 14:15’te TV Odası 2’ye bekleriz. 191015 The Good Place

 

16 Ekim Çarşamba:

Fakülte Bilgilendirme toplantılarımıza devam ediyoruz. Bölümlerinizle ilgili kafanıza takılan soruların cevabını bulabileceğiniz, bölüm hocalarınızla tanışabileceğiniz bu toplantılara katılımınız önemlidir. “Ulaştırma Meslek Yüksekokulu”  için saat 14’te TV Odası 3’e, “Fen Fakültesi” için saat 14’te Çok Amaçlı Salon’a, “İletişim Bilimleri” için saat 14’te Konferans Salonu’na geliniz.

ulaştırma_2019_1-01.jpgiletişim2019_1-01.jpgfen_2019-02-01 (1).jpg

18 Ekim Cuma:

“Grammar Workshop 1: Test Yourself” etkinliği ile öğrenmiş olduğunuz dil bilgisi yapılarını test etmeniz için bir fırsat. Bilgine ve hızına güveniyorsan Kahoot oyunu şeklinde geçecek olan etkinliğe bekleriz. Etkinliğimiz A ve B kurları içindir. 13:45’te TV Odası 2’ye gelin.

Fakülte Bilgilendirme toplantılarımıza devam ediyoruz. Bölümlerinizle ilgili kafanıza takılan soruların cevabını bulabileceğiniz, bölüm hocalarınızla tanışabileceğiniz bu toplantılara katılımınız önemlidir. “Eğitim Fakültesi” toplantısı saat 14’te,  İngilizce Öğretmenliği için Toplantı Salonu 2 (İkinci kat, okuma odası/kütüphane üstü),  Almanca Öğretmenliği için Konferans Salonu, Fransızca Öğretmenliği için Toplantı Salonu 3’e (kinci kat, okuma odası/kütüphane üstü) bekleriz. Edebiyat Fakültesi Rus Dili ve Edebiyat bölümü için saat 14’te, Çok Amaçlı Salon’a gelin.

18.10.2019 Grammar Workshop 1 Test Yourself