HABERLER

30 EYLÜL – 4 EKİM (2.HAFTA) ÖĞRENCİ BİRİMİ ETKİNLİKLERİ


Yeni dönemimizin ilk haftasını geride bıraktık. Umarız her şey yolunda gitmiştir. Yeni haftamıza derslerin yanı sıra size dil becerileri kapsamında pratik yapmanızı sağlayacak etkinliklerimizle başlıyoruz. Ayrıca bölümlerinizle ilgili merak ettiklerinizi öğrenebileceğiniz fakülte bilgilendirme toplantılarına yer vereceğiz, katılımınız önemlidir. Etkinlik duyurularını instagram sayfamızdan (@anadoluhazirlik), kantinin yanında duran ilan panosundan, Etkinlik Odası’ndan ya da blog sayfamızdan yani burdan 🙂 takip edebilirsiniz. Bu hafta bizleri hangi etkinlikler bekliyor bir bakalım:

30 Eylül Pazartesi:

“Grammar Auction: Question Forms” etkinliği ile öğrenmiş olduğunuz soru sorma formlarını eğlenceli bir şekilde pratik yapma şansı bulacaksınız. Saat 14’te, TV Odası 2’de. Kaçırmayın.

30.09.2019 Grammar Auction - question forms

 

1 Ekim Salı:

“Friends | How well do you know yours?” etkinliği ile bir dizi bölümü izleyeceğiz. Hem dinleme becerilerinizi geliştirirken hem de konuşma pratiği yapma şansı elde edeceksiniz. 14:15’te TV Odası 2’ye bekleriz.

Screen Shot 2019-09-27 at 16.47.57.png

2 Ekim Çarşamba:

Uluslararası İlişkiler Birimi – AÜ ve Dış İlişkiler Birimi – ESTÜ olarak düzenlenecek bu toplantıda Erasmus, Farabi gibi yurt dışı programları hakkında kafanıza takılanları öğrenebilirsiniz. 14:00’da Konferans Salonu’na davetlisiniz.

uluslararası ilişkiler birimi (1).png

4 Ekim Cuma:

“Things to Consider While Writing” etkinliği ile dil becerilerinden yazma üzerine odaklanacağız. Bir metin oluştururken nelere dikkat etmeliyiz? , Okulda kullanılan yazma kriteri nedir? gibi soruları cevaplamaya çalışacağız. Yazma becerilerinizi geliştirme fırsatı sunan bu etkinlik için saat 13:45’te TV Odası 2’ye bekleriz.

“Mühendislik Fakültesi Bilgilendirme Toplantısı” ve “Fen Fakültesi Bilgilendirme Toplantısı” ile bölümleriniz için kafanıza takılanları  davetli olarak gelecek olan hocalarınıza sorabilirsiniz. İlgili fakülte öğrencileri olarak bu toplantılara katılmanız önemlidir. Mühendislik Fakülte toplantısı için saat 14’te Konferans Salonu’na, Fen Fakültesi Bilgilendirme Toplantısı için saat 14’te Çok Amaçlı Salon’a davetlisiniz.

mmf_2019-01.jpgfen_2019-01.jpg

04.10.2019 Things to Consider While Writing