HABERLER

Bu blog ne işe yarar?


https://anadoluhazirlik.wordpress.com adresi son bir kaç yıldır öğrencilerimize ve öğretmenlerimize ulaşabileceğimiz ayrı bir iletişim kanalı olarak kullanılmaya başlandı. Elimizden geldiğince aktif kullanmaya çalıştığımız bu blog’da neler paylaşıyoruz sizinle bir göz atalım:

Aşağıdaki görselde gördüğünüz gibi diğer kanallarımızın kısayolları (YouTube, Instagram, Websitesi, Facebook) hemen sayfa başlığının altında. Onları da takip etmenizi öneririz.

Ana başlıklar hemen bu kısayolların altında. Haberlerden önemli bağlantılara kadar bir çok ana başlık var.

Screen Shot 2019-09-22 at 11.51.11.png

Örneğin Bilgi ve Belgeler’e tıkladığınızda tüm hazırlık programlarında bulunan kurların izlencelerini, değerlendirmede kullanılan kriterleri ve laboratuvar izlencelerini bulabilirsiniz.

Benzer şekilde Ekstra Aktiviteler sekmesine tıkladığınızda karşınıza her ku için izlenceye paralel ekstra aktiviteler paylaşıldığını görebilirsiniz. Her dönemin ikinci haftasından itibaren Çarşamba günleri İngilizce Hazırlık için ekstra çalışma materyalleri paylaşılmaktadır.

Screen Shot 2019-09-22 at 16.21.45.pngScreen Shot 2019-09-22 at 16.19.33.png

Ayrıca okulda yapılan etkinlikler de blog üzerinden paylaşılmaktadır.  Buraya tıkladığınızda Etkinlikler başlığı altında haftalık etkinliklerin paylaşıldığı postlar görebilirsiniz.

Belki biraz altlarda kalmıştır websitesi önerisi 1 websitesi önerisi 2  websitesi önerisi 3  websitesi önerisi 4 . websitesi önerisi 5  gibi website önerilerini de zaman zaman burada paylaşıyoruz.

Okulda yapılan toplantılar vb gibi etkinliklerle ilgili bilgilendirmek için de kullanıyoruz bu blog sayfasını.

Belki sizler de biraz blogda dolaşıp neler var diye bakmak istersiniz.  Mesela Başarı Hikayeleri bölümünde bulunan paylaşımları okumak ve arkadaşlarınızın deneyimlerinden faydalanmak isteyebilirsiniz.

E-mail olarak takip ettiğinizde yayınlanan her haberden ya da aktiviteden anında haberdar olabilirsiniz.  Sayfanın en altında bulunan bu kısım sizin blogu email ile takip etmeniz için var. Bildirimleri hemen almak isterseniz değerlendirin.

Screen Shot 2019-09-22 at 16.42.21.png

Hepinize başarılar dileriz.

P.S. Paylaşılan şeylerin türüne ve zamanına göre blog istatistikleri değişkenlik gösteriyor. Aşağıdaki kesit belki size bir fikir verebilir.

 

Screen Shot 2019-09-22 at 16.46.27.png