Almanca Hazırlık, Duyurular, HABERLER

27-31 MAYIS (16th Week) ÖĞRENCİ BİRİMİ ETKİNLİKLERİ


Evet, uzun gibi görünen ama dönüp baktığımızda çabucak geçen bir akademik yılı daha geride bırakıyoruz. 16.haftaya geldik ve bu hafta tempomuzu yükselterek çalışmalarımıza devam edelim, bayram sonrası bizi bekleyen sınavlara iyi hazırlanalım. Biliyorsunuz finallerden sonra da bizleri yeterlilik sınavı bekliyor. Şimdiden iyi bir bayram geçirmenizi diler, sınavlarınızda da başarılar dileriz.

Bu hafta bizi hangi etkinlikler bekliyor?

27 Mayıs Pazartesi:

“Almanca: Fehlerkorrektur” etkinliği ile Almanca hazırlık programına kayıtlı öğrencilerimizle pratik yapıyoruz. Saat 14’te, TV Odası 2’de. Bekleriz.

27. MAI 2019 14_00 UHR TV-RAUM II

28 Mayıs Salı:

“Quizlet Vocabulary Workshop – 13”  etkinliği ile kelime çalışması yapıyoruz. Öğreneceğimiz 5 kelime üzerinde çalışıp üstüne Quizlet uygulamasıyla pratik yapıyoruz. Saat 13:45’te, TV Odası 2’de. Kaçırmayın.

28 mayıs quizlet (1)

30 Mayıs Perşembe:

“” etkinliği ile dil bilgisi konuları üzerinde tekrar yapmamızı sağlayacak bir test çözeceğiz. Kahoot üzerinden yapacağımız bu test eksikliklerinizi kapatmak için bir fırsat. Saat 14’te, TV Odası 2’de. Kaçırmayın.

“An Episode From….”  etkinliği ile bir bölüm izleyip üzerine konuşma pratiği yapıyoruz. Hem dinleme hem de konuşma becerilerinize katkı sağlayacak bu etkinliğe bekleriz. Saat 14:15’te, TV Odası 3’te.

30.05.2019 - Grammar Workshop 10 (1)

31 Mayıs Cuma:

“Almanca: Einstufungstest” etkinliği ile test çözeceğiz, öğrendiklerimizi tekrar edeceğiz. Saat 14’te, F-102 no’lu derslikte. Bekleriz.

31 MAİ.png

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.