Etkinlikler, HABERLER

06-10 MAYIS (13th Week) ÖĞRENCİ BİRİMİ ETKİNLİKLERİ


Yeni bir haftaya daha başlıyoruz. Bu hafta da etkinliklerimizle karşınızdayız. Bu hafta Erasmus öğrencileriyle hazırlık öğrencilerimizi buluşturduğumuz “Cultural Exchange Day” etkinliğimizin 4.sünü düzenliyoruz. Eğlenceli zamanlar bizleri bekliyor. Bakalım başka hangi etkinlikler bizi bekliyor?

06 Mayıs Pazartesi: 

“Grammatik Workshop” etkinliği ile Almanca programına kayıtlı hazırlık öğrencilerimizle dil bilgisi becerileri üzerinde çalışmalar yapıyoruz. Saat 14’te, TV Odası 2’de. Bekleriz.

 

7 Mayıs Salı:

“Quizlet Vocabulary Workshop-11” etkinliği ile kelime çalışıyoruz. Her etkinlik 5 kelime öğreniyoruz, Quizlet ile pratiğini yapıyoruz. Saat 13:45’te, TV Odası 2’de. Kaçırmayın.

May 7 Quizlet

8 Mayıs Çarşamba:

“Cultural Exchange Day-4” etkinliğimiz ile farklı kültürleri bir araya getiriyoruz. Dördüncüsünü düzenlediğimiz etkinliğimizde Erasmus öğrencileriyle hazırlık öğrencilerimizi buluşturuyoruz. Kültür paylaşımının odak noktası olduğu bu etkinliğimizde öğrencilerimiz Türk kültürünü tanıtacak çeşitli etkinlikler, Erasmus öğrencileri ise kendi ülkelerini tanıtacak etkinlikleri sergiliyorlar. Fuaye alanında, öğlen yemeği arasında başlayacak etkinliğimizi kaçırmayın.

Cultural Exchange Day

9 Mayıs Perşembe:

“An Episode From After Life” etkinliği ile yine bir bölüm seyredip üzerine alıştırma yapıyoruz. Hem dinleme hem konuşma becerilerinize katkı sağlayacak olan etkinliğimize bekleriz. Saat 14:15’te, TV Odası 3’te.

“Grammar Workshop-5: If Clauses” etkinliği ile dil bilgisi konularından olan Koşul-Şart cümleleri üzerinde duracağız. Konu anlatımından sonra oynayacağımız Kahoot ile pratik yapmış olacağız. Saat 14’te, TV Odası 2’de.

10 Mayıs Cuma:

“Game Friday” etkinliği ile gelin, İngilizce’yi eğlenerek öğrenin. Scrabble, Taboo, Bananagram gibi oyunlarla kelime becerilerinizi geliştirin. Saat 14’te, TV Odası 2’de.

“Jeu de I’oie” etkinliği Fransızca hazırlık programı öğrencilerimiz için saat 14’te, TV Odası 3’te.

“QR Code Cube: Speaking Activity” İngilizce hazırlık programı öğrencilerimiz için bir konuşma becerisi aktivitesi. Önce Qr kodlar ne diyor bulmak, sonrası cevaplamak… Saat 14’te, Toplantı Odası 2’de. Ancak kontenjan sınırlı …. isim yazdırmak için Etkinlik Odasına uğrayabilirsiniz.

Ekran Resmi 2019-05-02 11.58.36.png20190503_190413_0000

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.