Almanca Hazırlık, Fransızca Hazırlık, HABERLER

15 – 19 NİSAN (Week 10) ÖĞRENCİ BİRİMİ ETKİNLİKLERİ


Evet, vize haftasını geride bıraktık. Umarız emeklerinizin karşılığını alabileceğiniz bir sınav haftası geçirmişsinizdir. Vize notları istediği gibi gelmeyen öğrencilerimiz moral bozukluğu yaşamadan tempolarını arttırarak çalışmalarına devam etsin. Bu haftadan itibaren etkinliklerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Detaylara geçmeden önce bir hatırlatma daha: Cultural Exchange Day 4 için geri sayım başladı. Sizler de bu etkinlikte aktif rol almak ve bir fark yaratmak istiyorsanız Etkinlik Odasına bizzat gelerek ya da anadoluogrencibirimi@gmail.com adresine katılım istediğinizi, adınızı soyadınızı, hazırlık programınızı ve telefon numaranızı gönderin. Bekliyoruz.

Cultural Exchange Day (2).png

15 Nisan Pazartesi:

“Almanca Tabu” etkinliği ile Almanca öğrencilerimize kelime tekrarı yapma ve sözlü ifade becerilerini geliştirme fırsatı sunuyoruz. Saat 14’te, TV Odası 2’de. Kaçırmayın. 🙂

15 nisan tabu spiel

16 Nisan Salı:

“Quizlet Vocabulary Workshop-8” etkinliği ile kelime becerilerinizi geliştirme şansı elde edeceksiniz. Her etkinlikte 5 yeni kelime öğren, quizlet uygulamasında pratiğini yap. Saat 13:45’te, TV Odası 2’de… Buyrun, gelin.

16 nisan You are invited (1)

17 Nisan Çarşamba:

“Tadımlık İtalyanca” etkinliğine katılmaya ne dersiniz? İtalyanca öğretmenlerimizden Funda Ortadeveci sizler için başlangıç seviyesinde bir ders tasarladı.  Katılmak istiyorsanız  şimdiden takviminize işaret koyun. İlk 20 öğrenci bu derse katılabilecek çünkü. Capito? 🙂 Saat 14’te, F001’de.

Document-page-001.jpg

18 Nisan Perşembe:

“Nostalgia: an episode from Friends” etkinliği ile Friends dizisinden bir bölüm izliyoruz, üzerine konuşuyoruz. Böylelikle hem dinleme, hem konuşma becerilerinize katkıda bulunan bu etkinlik 14:15’te, TV Odası 3’te.

19 Nisan Cuma:

“Almanca Film” etkinliği ile dil öğreniminizi keyifli hale getiriyoruz. İzlerken öğrenebileceğiniz bu etkinliğimiz saat 14’te, TV Odası 2’de.

19 nisan fılmnachmıttag

 

Cultural Exchange Day (2).png

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.