HABERLER

11 – 15 MART (Week 5) ÖĞRENCİ BİRİMİ ETKİNLİKLERİ


5.haftamıza başlamış bulunuyoruz. Bu hafta da çeşitli becerilere odaklanan, birbirinden faydalı etkinliklerimiz sizleri bekliyor. Etkinlik duyurularını instagram (@anadoluhazirlik) hesabımızdan da takip edebilirsiniz.

Bu haftaki etkinliklerimiz neler?

11 Mart Pazartesi:

“Almanca: Wortschatzarbeit” etkinliği ile Almanca öğrencilerimize kelime pratiği yapabilecekleri bir fırsat sunuyoruz.  Saat 14:00’de TV Odası 2’de. Bekleriz.

11.März 2019 - 14_00 Uhr - TVRAUM II(2)

12 Mart Salı:

“Change the Topic” etkinliği ile konuşma pratiği yapıyoruz. Konuşmakta sıkıntı mı yaşıyorsun? Sınıf dışında pratik yapabilmen için bir fırsat. 45 dakika sürecek bu etkinlik saat 14:00’da TV Odası 2’de. Kaçırmayın.

12 mart gse.jpg

13 Mart Çarşamba:

“Grammar Auction 3” etkinliği ile yine karşınızdayız. Bu sefer dil bilgisi becerilerinden olan “Adverbial Clauses” üzerine odaklanacağız. Nedir Adverbial Clauses diye merak ediyorsanız buraya tıklayabilirsiniz (tıkla).Hem eğleniyoruz, hem öğreniyoruz. Buyrun, gelin. Saat 14:00’da, TV Odası 3’de.

13 Mart Auction

Rusça film gösterimi ile Rusça hazırlık programı etkinliklerine başlıyoruz. İntizar Şiraz hocanın yapacağı bu film gösterimine tüm Rusça hazırlık programı öğrencilerimizi bekleriz. Saat 14:00 de TV Room 2’de.

13 mart rusça

14 Mart Perşembe:

“Quizlet Vocabulary Workshop 4” etkinliğimiz düzenli olarak devam ediyor. Kelime becerilerinizi geliştiren bu etkinlik sayesinde her hafta 5 kelime öğreniyorsunuz. Bekleriz. Saat 13:45’te, TV Odası 2’de.

“An Episode from “The Orville” Tolerance/Intolerance (40 mins)” etkinliğinde bir bölüm dizi izleyip dinleme ve konuşma becerilerinizi geliştirme fırsatı elde ediyorsunuz. Eğlenerek öğrenmek keyifli değil mi? Saat 14:15’te, TV Odası 2’de.

15 Mart Cuma:

“Game Friday” etkinliği ile haftanın yorgunluğunu at. Scrabble, Bananagrams, Taboo gibi oyunlarla pratik yap. Kelime becerilerini geliştir. Saat 14:00’da, TV Odası 2’de. Bekliyoruz.

15 mart game

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.