Duyurular, Etkinlikler

11. HAFTA ÖĞRENCİ BİRİMİ ETKİNLİKLERİ


11. Hafta (16-20 Nisan 2018) Öğrenci Birmi Etkinliklerine göz atmak ister misiniz?

 

16 Nisan Pazartesi – Mini Vocabulary Workshop 2

Geçtiğimiz hafta get ile kullanılan 10 farklı phrasal verb çalışılan Mini Vocabulary Workshop ın ikincisi bu hata farklı bir format ile sizleri yeni kelimeler ile tanıştıracak. Öğle tatilinizi iyi değerlendirmek istiyorsanız gelin bize katılın.

17 Nisan Salı – Making Inferences

Okuduğunuz metne dayalı olarak çıkarımlarda bulunurken acaba doğru yolu mu izliyorsunuz? İpuçlarını doğru değerlendirebiliryor musunuz? Okuma becerinizi geliştirmek için Making Inferences adlı etkinliğimize katılabilirsiniz. Bu hafta A ve B kurları için yapılacak olan etkinlik daha sonra C ve D kurları için de tekrarlanacak.

18 Nisan Çarşamba – Walk & Talk 3

YDYO öğrenciler ile Erasmus öğrencilerinin katılımı ile gerçekleştirilen Walk & TAlk adlı yürüyüş etkinliğimiz ile dil kullanımını okul dışına taşımaya çalışıyoruz. Bu hafta 3. sü düzenlenecek olan etkinliğimizde bu kez 14 YDYO öğrencisi ve 6 Erasmus+ öğrencisi var. Bildiğiniz gibi sınırlı sayıda katılımcıyla gerçekleştirilen bu etkinlik için kontenjan çabuk doluyor. Bir sonraki için etkinlik takvimini dikkatle takip edin.

19 Nisan Perşembe – Almanca Konuşma Kulübü

Dönem başından itibaren etkinliklerini çeşitlendirerek devam ettiren Almanca Hazırlık Programı, bu hafta konuşma kulübü düzenleyerek öğrencilerin sınıf dışında eğlenceli aktivitelerle tartışmaya yönelterek konuşma becerilerini geliştirmeyi amaçlıyor.

19 Nisan Perşembe – Let’s Play Taboo!

Hem eğlenceli vakit geçirmek hem de konuşma becerilerini geliştirmek isteyen öğrencilerimiz için Taboo! Ve tabiki kelime dağarcıklarını genişletmek isteyenler için. Gel, Taboo oyna. Tüm kurlara açık.

20 Nisan Cuma – Insights Into Proficiency Test

Proficiency sınavı hakkında herkes bir çok şey söylüyor. Peki sen hiç burada bulunan açıklamalara baktın mı? Örnek sınava göz attın mı? Yoksa sadece etrafından duyduklarınla mı yetiniyorsun. Eğer sınav açıklamalarını okuduysanız ama soracak sorularınız varsa ve örnek sınavı gerçek sınav ortamında almak istiyorsanız Etkinlik Odası (A007) na gelin! Adınızı yazdırın.

You are invited (1)WALKING TOURS IN ESKISEHIR (2)LETS PLAY 6 (1)PROFICIENCY TEST

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.