Duyurular

Alphabet Scavenger Hunt kazananı belli oldu!


5-16 Mart 2018 tarihleri arasında YDYO ile ilgili çeşitli online platformlarda ve YDYO binasında bulunan LED ekranda paylaşılan ipuçlarını kullanarak kelime listesini tamamlayan öğrencilerimiz tamamladıkları listeyi anadoluogrencibirimi@gmail.com adresine gönderdiler.

Listeler gönderim sırasına göre dosyalandıktan sonra kontrolleri yapıldı. Bu kontrollerde hedef kelimelerin bulunmasına ve doğru olarak yazılıp yazılmadığına bakıldı. Kriteri doğru olarak karşılayan ilk öğrencimiz mail gönderenler arasında 5. sırada olan Tamara Arat oldu. Kendisini tebrik ediyoruz.

Yarışmaya katılan ve kelimeleri tam ve doğru olarak tamamlayan ancak listelerini daha geç ileten diğer öğrencilerimizi de tebrik ederiz: Umutcan Oymak, Şevval Yalın, Burçin Demirci, Berkay Er.

Yarışma için ilk maili gönderen Neslihan Akyıldız‘ı ise ayrıca tebrik ederiz. Kelime yazım hatasından dolayı birinciliği alamadı ama güzel ve hızlı yarıştığı için takdire hak kazandı.

Yarışmaya katılan, Etkinlik Odasına her daim gelip sorular soran, ekran karşısında kelime yakalamaya çalışan ve acaba ekstra bir ipucu alabilir miyim diye şansını deneyerek bizi gülümseten ve her daim yanımızda olan (ve isimlerini şimdi burada sayamayacağım) tüm öğrencilerimize de ayrıca teşekkür ederiz.

Yarışma fikri için sevgili Merve Bakkal hocamıza da bir teşekkür var. Yapılamaz ve/veya kimse ilgilenmez demeyip oyun için gerekli düzenlemeleri yaptığı için…

IMG_0092Tamara AratNeslihan Akyıldız2017-18 Alphabet Scavenger Hunt2017-18 Alphabet Scavenger Hunt

 

IMG_0079

1 thought on “Alphabet Scavenger Hunt kazananı belli oldu!”

  1. П

    26 мар. 2018 г. 11:54 ДП пользователь Anadolu Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu написал:
    meralmelek posted: “5-16 Mart 2018 tarihleri arasında YDYO ile ilgili çeşitli online platformlarda ve YDYO binasında bulunan LED ekranda paylaşılan ipuçlarını kullanarak kelime listesini tamamlayan öğrencilerimiz tamamladıkları listeyi anadoluogrencibirimi@gmail.com adresine”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.