HABERLER

YDYO’da neler oluyor?


18 Eylül 2017 de derslerin başlamasıyla YDYO da hareketli günler yaşanıyor.

  • 27 Eylül 2017 Çarşamba günü Uluslararası İlişkiler Birimi öğrencilerimizi öğrenci değişim programları hakkında bilgilendirdi. Öğrencilerimizin bitmeyen sorularına Uluslararası İlişkiler Biriminden gelen yetkililer sabırla cevap verdiler. Eğer hala sorularınız varsaburaya tıklayarak Uluslarası İlişkiler Biriminin sitesinde gezinebilir, görüşme saatlerinde sormak istediğiniz sorularanızı sorabilirsiniz.
  • 4 Ekim 2017 Çarşamba günü Mühendislik Fakültesi ve Fen Fakültesinden gelen öğretim üyeleri fakülte öğrencileriyle buluştu. Soru cevap şeklinde geçen toplantılarda öğrencilerimiz hocalarını terlettiler.
  • 6 Ekim 2017 Cuma günü ise Eğitim Fakültesi ve Edebiyat Fakültesi öğrencileri ile buluştu. Bu kapsamda İngilizce, Almanca ve Fransızca Öğretmenliği bölümü öğrencileri akıllarına takılan soruları hocalarına sorma fırsatını buldular. Ayrıca Rus Dili ve Edebiyatı bölümü için Rusça hazırlık programında okuyan öğrencilerimiz gelecekteki hocalarıyla buluştular.
  • 11 Ekim 2017 Çarşamba günü ise Havacılık ve Uzay Bilimler Fakültesi öğrencileri ile İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğrencileri Fakülte öğretim üyeleri ile buluştular.

Tüm buluşmalarda en az bir yabancı dil bilmenin önemi vurgulandı.

Ayrıca Öğrenci Birimi etkinlikleri kapsamında Scrabble oynandı, Listening & Speaking ile Reading & Writing Club aktiviteleri yapıldı. Tiyatro çalışmalarına başlandı.

Diğer etkinlikler için Kantin yanındaki duyuru panosu ile Etkinlik Odası’nı takipte kalın!

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.